Automatyczne systemy nawadniania

Jeśli szukasz systemów automatycznego nawadniania przejdź od razu do naszego asortymentu, jeśli nie wiesz od czego zacząć przeczytaj poniższy artykuł!

 

AUTOMATYCZNE NAWADNIANIE OGRODÓW

Czy to prawda, że patrząc na swój ogród nie widzisz efektu, którego oczekiwałeś?

W wyobraźni rysowałeś gęsty, soczyście zielony trawnik wypełniony bujną, kolorową roślinnością, a w rzeczywistości mierzysz się z przesuszoną lub przelaną powierzchnią, która wygląda nieestetycznie i bardzo pragniesz to zmienić. Podejmujesz męską decyzję i zapewniasz siebie, że tym razem rozprawisz się z zaniedbanym trawnikiem raz na zawsze.

Czy wiesz od czego zacząć, aby zainstalować automatyczny system nawadniania ogrodów?

Zastanawiasz się jaki system nawadniający sprawdzi się najlepiej w Twoim ogrodzie? Co kupić, aby nie przepłacić?

i najważniejsze....... Czy wiesz z czym musisz się zmierzyć, aby system nawadniania prawidłowo pracował i był wydajny?

Szczerze!!! Zanim zaczniesz się nad tym zastanawiać i tracić czas proponujemy w pierwszej kolejności zakupić projekt Automatycznego Systemu Nawadniania. A dlaczego systemy nawadniające są jest tak ważne?

- Musisz wiedzieć, że sprawdzone produkty stanowią o niezawodności pracy całego systemu (Hunter i Rain Bird), w skład którego wchodzą elementy systemu nawadniającego (zraszacze, linie ) oraz zastosowane automatyczne sterowanie. Jeśli nie do końca nam wierzysz, dlaczego projekt automatycznego systemu nawadniania jest tak istotny to sprawdź w artykule pytania naszych klientów, dzielimy się tam fachową wiedzą ( przekierowanie do tekstu z pytaniami)

- Dodatkowo, jeśli będziesz chciał zakupić dane produkty w sklepach internetowych lub stacjonarnych i będziesz prosił o radę naszych specjalistów lub innych... to owszem, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy, które produkty są najlepsze, ale pytanie czy na pewno sprawdzą się w Twoim ogrodzie?

Projekty-Nawodnieniowe Projekty-Nawodnieniowe-GRATIS    

Czy wiesz co tak na prawdę SYSTEM AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA obejmuje?

Czy wiesz, że rynek oferuje różne rodzaje tych samych elementów automatycznego systemu nawadniającego. Zastanawiasz się, które z nich wybrać?

To powinno być dla Ciebie ważne, abyś nie przepłacił i nie kupował zbędnych i niepotrzebnych produktów.

 

Automatyczne systemy nawadniania ogrodu obejmują (pełen asortyment znajdziesz tutaj):

 

Dlaczego warto kupić gotowy projekt automatycznego systemu nawadniania?

Tak, na prawdę bez wykonanego projektu trudno będzie dopasować idealne systemy nawodnieniowe do Twojego ogrodu.

Nie głowisz się jaki zasięg powinny mieć zraszacze czy dawka opadowa jest optymalna, ile sekcji przyjąć, aby trawnik był równomiernie nawodniony lub czy linie kroplujące można łączyć ze zraszaczami.

Unikasz błędów, które mogą spowodować, że oczekiwanego efektu nie uzyskasz.

W ciągu zaledwie kilku dni powstaje gotowa instalacja nawadniająca dopasowana do potrzeb Twojego terenu☺

Wykonamy dla Ciebie projekt automatycznych systemów nawadniających - naziemne i podziemne. Gotowy projekt wraz z kosztorysem otrzymujesz na podstawie planu działki, który wykonujesz samodzielnie (jest to niezwykle proste – zobacz odręcznie przygotowany rysunek, który wykonali nasi Klienci) lub z naszą pomocą.

Wybór elementów instalacji nawadniającej możesz w każdym czasie z nami przedyskutować. Znamy się na nowinkach technologicznych i optymalnych rozwiązaniach.

Zyskujesz atrakcyjne rabaty (projekt za 0 zł przy zakupie zestawu wszystkich elementów systemu). W sprzedaży posiadamy pełen asortyment do nawadniania ogrodów, trawników i upraw polowych.

Jeśli zdecydujesz się na zakup Projektu… Wykonamy projekt, doradzimy i pomożemy w doborze asortymentu


 

Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

  • Przy zakupie zestawu elementów systemu nawadniającego – projekt systemu i całoroczne doradztwo techniczne Gratis!
  • Zakup wyłącznie projektu już od 50 zł.
  • Zestaw niezbędnych elementów możesz otrzymać już od 150 zł.

 

CO DLA CIEBIE ZROBIMY i JAK TO W PRAKTYCE WYGLĄDA?

https://www.lovemygarden.pl/pl/i/Projektowanie/13

 

  1. Prawidłowo wykonana przez nas inwentaryzacja terenu i pomiar działki zapewnią, że projekt systemu dostosujemy do specyfiki terenu.
  2. W planie działki przygotowanym pod projekt uwzględnimy wszystkie elementy otoczenia (krzewy, rabaty, altanki, alejki, oświetlenie, plac zabaw itp.) i zróżnicowane ukształtowanie terenu (podjazdy, ścieżki).
  3. Obliczymy parametry źródła wody (ciśnienie i przepływ), uwzględniając dostępne źródła poboru (kran zewnętrzny, studnia, zbiornik na deszczówkę itp.). Dzięki temu wykorzystamy posiadane możliwości i najlepiej dostosujemy je do prawidłowo obliczonej liczby sekcji nawadniania.
  4. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne wykonanie instalacji otrzymasz od nas listę niezbędnych materiałów, zestawienie zraszaczy z podziałem na sekcje i instrukcję montażu systemu nawadniania.
  5. W trakcie instalacji i użytkowania systemu możesz konsultować z Nami każdą wątpliwość

 

Jeśli w dalszym ciągu nie wiesz od czego zacząć - skontaktuj się z Nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dopasujemy optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb oraz budżetu.

INFOLINIA:

737-877-977

Email: projekty@lovemygarden.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 512 334 337

Email: biuro@lovemygarden.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl